cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Skrzeszew
37 ogłoszeń
Od najnowszych
37 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
Dom z garażem, ul. Szkolna
Skrzeszew,mazowieckie
1 400 000 zł130 m² 10 769,23 zł/m²
Rynek pierwotny
Nowy dom wolnostojący, ul. Kościelna 18
Skrzeszew
835 000 zł130,63 m² 6 392,10 zł/m²
Rynek pierwotny
Nowy dom wolnostojący, ul. Kościelna 18
Skrzeszew
849 000 zł130,63 m² 6 499,27 zł/m²
Rynek pierwotny
Nowy dom wolnostojący, ul. Kościelna 18
Skrzeszew
849 000 zł130,63 m² 6 499,27 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Działka komercyjna ogrodzona
Skrzeszew,mazowieckie
1 490 000 zł9 775 m² 152 zł/m²
Dom z garażem Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
1 150 000 zł122,51 m² 9 387 zł/m²
Lista ogłoszeń
Działka rekreacyjna Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Cyprysowa
Skrzeszew,mazowieckie
1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²
Dom bliźniak, ul. Szkolna
Skrzeszew,mazowieckie
949 000 zł163 m² 5 822,09 zł/m²
Dom wolnostojący Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
1 490 000 zł130 m² 11 461,54 zł/m²
Działka rekreacyjna Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
430 000 zł1 435 m² 299,65 zł/m²
Działka budowlana, ul. Grocholskiego
Skrzeszew,mazowieckie
356 730 zł1 081 m² 330 zł/m²
Działka budowlana, ul. Słowackiego
Skrzeszew,mazowieckie
192 000 zł959 m² 200,21 zł/m²
Dom z garażem, ul. Cyprysowa
Skrzeszew,mazowieckie
1 380 000 zł160 m² 8 625 zł/m²
Dom z garażem Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
2 400 000 zł220 m² 10 909,09 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Janiny
Skrzeszew,mazowieckie
1 180 000 zł160 m² 7 375 zł/m²
Dom z garażem Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²
Dom wolnostojący Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
2 399 900 zł130 m² 18 460,77 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
Działka budowlana przy lesie, ul. Olszankowa
Skrzeszew,mazowieckie
275 000 zł1 100 m² 250 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona, ul. Nasielska
Skrzeszew,mazowieckie
1 035 000 zł4 493 m² 230,36 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
610 000 zł3 000 m² 203,33 zł/m²
Działka budowlana, ul. Słowackiego
Skrzeszew,mazowieckie
312 000 zł1 557 m² 200,39 zł/m²
Działka budowlana Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
840 000 zł5 600 m² 150 zł/m²
Hala ogrzewana, ul. Nowodworska
Skrzeszew,mazowieckie
35 000 zł620 m² 56,45 zł/m²
Dom bliźniak Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
949 000 zł163 m² 5 822,09 zł/m²
Działka budowlana Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
459 000 zł1 475 m² 311,19 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Partyzantów
Skrzeszew,mazowieckie
375 000 zł1 366 m² 275 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Olszankowa
Skrzeszew,mazowieckie
275 000 zł1 100 m² 250 zł/m²
Działka budowlana Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
658 000 zł1 935 m² 340,05 zł/m²
Domek letniskowy Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Olszankowa
Skrzeszew,mazowieckie
1 717 980 zł7 809 m² 220 zł/m²
Dom bliźniak Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
949 000 zł163 m² 5 822,09 zł/m²
Ogłoszenia w pobliżu
350 000 zł1 877 m² 186,47 zł/m²
Pasuje w 98%
Skrzeszew +2 km
390 000 zł1 107 m² 352,30 zł/m²
Pasuje w 98%
Skrzeszew +2 km
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Dom z garażem
Skrzeszew,mazowieckie
1 250 000 zł123 m² 10 203 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Kościelna
Skrzeszew,mazowieckie
969 000 zł150 m² 6 460 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Kościelna
Skrzeszew,mazowieckie
969 000 zł150 m² 6 460 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Kościelna
Skrzeszew,mazowieckie
899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Szkolna
Skrzeszew,mazowieckie
1 400 000 zł130 m² 10 769,20 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Kościelna
Skrzeszew,mazowieckie
899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Cyprysowa
Skrzeszew,mazowieckie
1 450 000 zł170 m² 8 529,41 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Kościelna
Skrzeszew,mazowieckie
899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Kościelna
Skrzeszew,mazowieckie
860 000 zł150 m² 5 733,33 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Cisowa
Skrzeszew,mazowieckie
1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem
Skrzeszew,mazowieckie
1 250 000 zł123 m² 10 203 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Familijna
Skrzeszew,mazowieckie
1 450 000 zł180 m² 8 055,56 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Szkolna
Skrzeszew,mazowieckie
1 260 000 zł130 m² 9 692,31 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący
Skrzeszew,mazowieckie
1 040 000 zł153 m² 6 797,39 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
610 000 zł3 000 m² 203,33 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
1 270 000 zł113 m² 11 238,90 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Polna
Skrzeszew,mazowieckie
895 000 zł119 m² 7 502,10 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem
Skrzeszew,mazowieckie
1 295 000 zł123 m² 10 570,60 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Kościelna
Skrzeszew,mazowieckie
330 000 zł3 973 m² 83,06 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
530 000 zł2 120 m² 250 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
1 295 000 zł123 m² 10 570,60 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem
Skrzeszew,mazowieckie
1 190 000 zł127 m² 9 370,08 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem
Skrzeszew,mazowieckie
1 295 000 zł123 m² 10 570,60 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
670 000 zł3 199 m² 209,44 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy
Skrzeszew,mazowieckie
1 690 000 zł620 m² 2 725,81 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
325 000 zł1 000 m² 325 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
1 140 000 zł120 m² 9 500 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna ogrodzona
Skrzeszew,mazowieckie
1 690 000 zł9 775 m² 172,89 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
527 000 zł1 506 m² 349,93 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
720 000 zł3 199 m² 225,07 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Polna
Skrzeszew,mazowieckie
1 300 000 zł178 m² 7 303,37 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
1 100 000 zł122 m² 9 018,61 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
325 000 zł1 000 m² 325 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
485 000 zł64 m² 7 578,13 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
1 299 000 zł123 m² 10 561 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Skrzeszew
Skrzeszew,mazowieckie
960 000 zł153 m² 6 274,51 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Skrzeszew
Włącz powiadomienia